Kvalitetsrådet ved Skandinavisk Institutt for Kommunikologi

Kvalitetsrådets intensjon er videreføring av metadisiplinen Kommunikologi.


Tjenester

Kvalitetsrådets medlemmer kan bistå med følgende tjenester.



Kontakt

Epost: kvalitetsradet@kommunikologi.se



Kvalitetsrådets medlemmer

MedlemKontaktinformasjon
Bea Ahlperbybea@ahlperby.se
Catherine Erngårdcathrine@emersonekonomi.se
Ewa Jonasoninfo@ewajonason.se
Jaquline Gyllenbergjaquline@beyondlimit.se
Jorunn Sjøbakkenjorunn@studiokomfor.no
Klas Nygrenklas.nygren@triagon.se
Maria Lennmanmaria.lennman@gmail.com
Martin Wiklundmartin@isomorpheus.com
Pia Ståhlpia.s@kommunikologcenter.se
Suss Björklundsuss@kommunikologcenter.se
Teija Bervokkteija@kommunikologcenter.se
Truls Fleinertruls@studiokomfor.no